مارس 1, 2024

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش گفت: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ما هشداری به دشمنان است که در صورت نزدیک شدن به مرزهای اسلامی کشور عزیزمان با پاسخ دندان شکن نیروهای مسلح آماده و قوی مواجه خواهند شد.

امیر صباحی‌فرد: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ایران هشداری به دشمنان است

به گزارش گروه سیاسی اسماعیل جلالی، امیر علیرضا صباحی‌فرد با حضور در گروه پدافندهوایی حضرت معصومه (س) قم، ضمن بازدید از مراکز عملیاتی و سرپنجه ها، با کارکنان این گروه پدافندی دیدار کرد.

فرمانده نیروی پدافندهوایی در جمع کارکنان این یگان پدافندی،  به نقش قدرت نظامی در تامین امنیت پایدار کشور اشاره کرد و گفت: قدرت نظامی از پایه های اصلی قدرت ملی یک کشور است و به میزان نقشی که در بازدارندگی از تهدید و مقابله با آن دارد، در تأمین امنیت پایدار، مهم به شمار می آید.

وی آمادگی دفاعی و قدرت تسلیحاتی نیروهای مسلح را بازدارنده دانست و تصریح کرد: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ما هشداری به دشمنان است که در صورت نزدیک شدن به مرزهای اسلامی کشور عزیزمان با پاسخ دندان شکن نیروهای مسلح آماده و قوی مواجه خواهند شد.

امیر صباحی‌فرد در ادامه، ارتقای کیفیت نیروی انسانی را بسیار مهم دانست و گفت: در مقوله قدرت و اقتدار نظامی یک کشور، نیروی انسانی از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید