می 21, 2024

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان اصفهان گفت: بیش از ۲۳۴ هزارتن انواع نهاده های دامی به ارزش بیش از دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ در استان اصفهان به شکل مدت دار توزیع شد.

توزیع انواع نهاده های دامی به ارزش بیش از ۲۴۰۰ میلیارد تومان در اصفهان

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، مهدی نیلفروش اظهار کرد: درسال ۱۴۰۲ این اداره کل در راستای حمایت از تولیدکنندگان دام و طیور استان اصفهان، اقدام به توزیع انواع نهاده های مدت دار در سطح استان اصفهان نمود.

وی اضافه کرد: درطی سال ۱۴۰۲ با توزیع مدت دار هشت ماهه ۱۳۷ هزار و ۴۹۸ تن ذرت دامی، توزیع مدت دار ۶ ماهه ۹۰ هزار و ۳۳۸ تن جو دامی و توزیع مدت دار دو ماهه ۶ هزار و ۲۲۲ تن کنجاله سویا، در مجموع ارزش نهاده های تحویل شده به تولیدکنندگان دام و طیور استان به صورت مدت دار به رقم بیش از دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسید.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان اصفهان تاکید کرد: در راستای تامین و تحویل نهاده های مورد اشاره علاوه بر استفاده از انبارهای استان از محل ذخایر استان های همدان،کردستان، گیلان، آذربایجان غربی و فارس نهاده هایی به استان وارد شد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با توجه به میزان و نحوه تحویل نهاده های مورد اشاره به تولید کنندگان دام استان، شرایط مناسبی را در سال ۱۴۰۳ در تولید گوشت قرمز به عنوان استان پیشرو داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید