دسامبر 8, 2023

سانحه رانندگی خودروی حامل استاندار مرکزی تلفات جانی به همراه نداشته است.

سانحه رانندگی خودروی استاندار مرکزی تلفات جانی به همراه نداشت + تصاویر

به گزارش اسماعیل جلالی از اراک بعد از ظهر امروز در ساعت ۱۵:۴۵ روز یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۲ در جریان سرکشی‌ها و سفرهای نوروزی، خودرو استاندار مرکزی در مسیر شهرستان زرندیه دچار سانحه شد. این حادثه در محور ساوه به تهران محدوده تقاطع الغدیر رخ داده است و در این تصادف رانندگی سه دستگاه خودرو شامل خودروی لندکروز استانداری، یک دستگاه پژو ۲۰۶ و یک دستگاه دنا با یکدیگر برخورد می‌کنند.

   بعد از حضور عوامل اورژانس راننده خودروی حامل استاندار به بیمارستان رباط کریم اعزام می‌شود. همچنین استاندار مرکزی نیز برای پیگیری درمان به بیمارستان ساوه اعزام شده و تحت درمان قرار می‌گیرد. بعد از معاینات اولیه مشخص می‌شود استاندار مرکزی تنها از ناحیه دست دچار شکستگی سطحی شده است.

  علیرضا امانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز گفته است اقدامات اولیه به صورت کامل برای استاندار مرکزی انجام شده و تنها یک شکستگی مختصری در مفصل شانه سمت چپ دیده شده است که خوشبختانه نیازی به جراحی ندارد. وی افزود: هوشیاری استاندار مرکزی در سطح کامل قرار دارد و مورد خاص دیگری وجود ندارد، حال عمومی کاملا مساعد بوده و پس از بررسی های نهایی در خصوص ادامه درمان تصمیم گیری می‌شود.

  پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید