مارس 1, 2024

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از کشف 35 هزار و 110 عدد انواع مواد محترقه پرخطر در بازرسی مأموران این فرماندهی از 2 واحد صنفی خبر داد.

کشف 35 هزار مواد محترقه پُرخطر در نجف‌آباد/ 2 متهم دستگیر شدند

به گزارش اسماعیل جلالی از اصفهان، میثم گوهری آرانی فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر توزیع مواد محترقه خطرناک قاچاق در ۲ واحد صنفی در این شهرستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به این واحدهای صنفی اعزام که در بازرسی انجام شده از آن‌ها تعداد ۳۵ هزار و ۱۱۰ عدد انواع مواد محترقه خارجی قاچاق و پرخطر کشف شد.

گوهری آرانی با اشاره به اینکه ارزش اموال قاچاق کشف شده برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۵۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از خانواده‌ها درخواست کرد با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، مراقبت بیشتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند تا به دور از هر نوع حادثه دلخراشی با سلامتی کامل روزهای بهاری را تجربه کنند.

 وی افزود: همچنین در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه غیرمجاز مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

پایان پیام/۶۳۱۰۱/ش

دیدگاهتان را بنویسید